Z uwagi na pandemię COVID 19 ustalamy następujące zasady przyjęć

Szanowni Pacjenci

Z uwagi na pandemię COVID 19 ustalamy następujące zasady przyjęć

w Centrum Zdrowia Psychicznego w Zamościu

 1. Przyjęcia powinny ograniczyć się do niezbędnych porad. Osoby przybywające z miejsc narażenia na zakażenie koronawirusem nie mogą korzystać z żadnych porad do czasu ukończenia 14 dniowej kwarantanny zaleconej przez władze rządowe.
 2. Na porady mogą przychodzić tylko osoby zdrowe tj. bez oznak gorączki, kaszlu, kataru, osłabienia. Należy stosować ogólne zalecenia władz sanitarnych dotyczące profilaktyki zakażenia koronawirusem.
 3. Przed wejściem do rejestracji należy zdezynfekować dłonie i dopiero potem pojedynczo wejść do rejestracji. W środku stać jak najdalej od personelu.
 4. W czasie oczekiwania na przyjęcie zaleca się zachowanie odległości ok 1 metra między osobami, można też oczekiwać poza budynkiem na kolejkę (przy rejestracji podawany jest przybliżony czas rozpoczęcia wizyty).
 5. Porady terapeutów, psychologów z wizytą bezpośrednią są ograniczone do wyjątkowych przypadków. Można skorzystać z porady telefonicznej.
 6. Numery telefonów
  1. Rejestracja Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz dla Dzieci 84 627 11 15
  2. Poradnia Leczenia Uzależnień w tym substancji psychoaktywnych 84 627 16 16
 7. Sprawy związane z leczeniem i terapią:

e-mail: przychodnia@czp-zamosc.pl

 1. Kontakt telefoniczny z rejestracją winien ograniczyć się do uzyskania niezbędnych informacji w czasie kilku minut, z możliwością zakończenia połączenia przez rejestrację.
 2. Wszelkie działania podjęte przez personel Centrum Zdrowia Psychicznego w Zamościu są podporządkowane wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i prosimy o dostosowanie się do nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *